Tüm Detaylarıyla Geri Dönüşüm Konuşuldu

None

Ambalaj Atıklarının Yetkilendirilmiş Kuruluşu PAGÇEV, Renaissance Istanbul Bosphorus’ta Yeni Ambalaj Atık Kontrolü Yönetmeliği ve Atık Yönetimi Semineri’ni gerçekleştirdi.

PAGÇEV, Plastik ve Ambalaj sektörü temsilcilerini atık yönetimi konusunda bilgilendirmek için bir araya getirdi.  Yeni Ambalaj Atık Kontrolü Yönetmeliği ve Atık Yönetimi Semineri, PAGÇEV Genel Müdürü Yağmur Cengiz’in açılış konuşmasıyla başladı.

“Sanayi Kuruluşlarında Atık Yönetimi” hakkında konuşan İstanbul Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü’nden Elif Morina Yılmaz, sanayi atıklarının kaynağında ayrıştırılması ve sanayi kuruluşlarında geçici depolama alanlarının oluşturulması üzerine bilgi verdi.

Konuşmacılar arasında yer alan Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Ambalaj Atıklarının Yönetimi Şube Müdür Vekili Aylin Çiçek,  katılımcılara “Yeni Ambalaj Atıklarının Kontrolü Yönetmeliği ”nin tüm detaylarını anlattı. Ayrıca Çiçek, yenilenen Ambalaj Bilgi Sisteminden de bahsetti.

Atık yönetiminde online uygulamaların da anlatıldığı seminer, katılımcıların merak ettiklerini, konuşmacılara sorması ve cevaplarını almasıyla son buldu. 

Sanayi Atık Yönetimi PAGEV PAGÇEV

İLGİLİ HABERLER

Mevcut öğe yok

Yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın
Giriş Üye Ol