Sinpaş'tan Düşük Taksitli Kampanyalar!

None

Sinpaş, İstanbul'da Sinpaş Finans Şehir, Queen Bomonti, Aydos Country, Metrolife, Gökorman. Ankara'da Altınoran, Marina Ankara, Ege Vadisi ve Denizli'de Aqua City Denizli projeleri ile oluşturulan kampanya düşük taksitlerle hemen ev sahibi olma fırsatı sunuyor.

 

Sinpaş Yönetim Kurulu Başkan Vekili Ahmet Çelik; üst üste ikinci kez Süper Marka seçilmekten gurur duyduklarını, ödülün Sinpaş'ın özgün farklı kimliğini ortaya çıkarttığını belirterek şunları söyledi: 

"44 yıllık deneyimimiz, tecrübemiz, gayrimenkul sektörüne getirdiğimiz yenilikçi anlayış, istikrarlı büyüme ve birbirinden özel yaratıcı projelerimiz bize bu yıl da, geçen yıl olduğu gibi Türkiye'nin süper markası unvanını getirdi. Biz de Sinpaş olarak gururla süper bir kampanyaya imza atmak istedik. Ev sahibi olmak isteyenler aylık sabit taksitlerle ister banka kredili, ister Sinpaş bünyesindeki özel ödeme planlarıyla Sinpaş'tan diledikleri eve sahip olsunlar istiyoruz."

Sinpaş'ın gayrimenkul piyasasına yön veren tüm projelerinde geçerli olacak kampanya İstanbul, Ankara, Bursa ve Denizli'de ev sahibi olmak isteyenler için inanılmaz avantajar sağlıyor. 4 Mart'a kadar sürecek süper plan ile düşük tasitlerle ev sahibi olabilir veya aylık sabit tutarlarla yatırım fırsatını yakalayabilirsiniz.

 

Ankara'yı İlklerle Tanıştıran Projeler

Gayrimenkulün süper markası seçilen Sinpaş, Çankaya Ankara'da hemen yaşamaya başlayacağınız Altınoran'da 3.570 TL taksitle ya da Eylül'de teslim olacak Marina Ankara'da 3.460 TL taksitle ev sahibi olma fırsatı sunuyor. Altınoran ve Marina Ankara'dan ev sahibi olacaklar, bir konut projesinde ilk kez karşılaşacakları zengin sosyal donatıları ile yaşamlarına renk katacaklar.

Sinpaş GYO'nun hayalleri süsleyen Ege yaşamını Ankara'ya taşıdığı projesi Ege Vadisi, Ege'ye özgü güzellikleri Ankara'ya taşıyor. Ankara'nın en gözde lokasyonlarından Çankaya'da yükselen Ege Vadisi'nde; Dikmen Vadisi'ne komşu, sıcak ve samimi bir yaşam aylık 2.750 TL'lik taksitlerle Ankaralıları bekliyor.

 

Sinpaş'ın En Yeni Projesi: FİNANS ŞEHİR

Sinpaş Finans Şehir, İstanbul Uluslararası Finans Merkezi'ne yürüme mesafesinde. Sinpaş'ın en yeni projesi Finans Şehir'de 5.240 TL'den başlayan taksitlerle ev sahibi olabilir, değeri her geçen gün artan bu bölgede yatırım yapabilirsiniz.

 

Bomonti'de Queen

Türkiye'nin ilk Highlife temalı evleriyle Şişli-Bomonti'de yükselen Queen Central Park; İstanbul'un kültür, sanat, eğlence ve iş dünyasının yeni merkezi olan Bomonti'de konumlanıyor. Queen Central Park'ta aylık 4.950 TL'lik taksitlerle ev  sahibi olabilirsiniz.

 

Aydos Country

Sinpaş GYO'nun Aydos Ormanı'nın yanı başında hayata geçirdiği yeşillikler içindeki Aydos Country, doğayla temas halinde bir hayata fırsat sağlıyor. Ormanın yanında, doğanın içinde yaşamak isteyen aileler çocuklarını tam bir doğa dostu olarak yetiştiriyor. Hemen teslim projede, bu eşsiz yaşama sahip olmak ayda 3.800 TL' lik taksitlerle.

 

Metrolife

Geniş teraslı ve bahçeli evleri, sağlık ve sporla iç içe bir yaşamsı sunan yeşil alanları, sevdiklerinizle sosyalleşeceğiniz 14.000 m2lik çarşı alanı ve meydanıyla, Sancaktepe'de yer almak için aylık 2.300 TL'lik fırsat sizleri bekliyor.

 

Gökorman

Çekmeköy Ormanı manzaralı Gökorman'ın; ağaçlarla çevrili katları, yeşili gökyüzüyle buluşturan özgün mimarisi, aylık 2.100 TL'lik taksitlerle yeni sakinlerini bekliyor.

 

Aqua City Denizli

Aqua City içersinde bulunan AquaMall'da H&M, Starbucks ve Köfteci Yusuf gibi Denizli'ye ilk kez gelen mağazalar ile şehrin yeni buluşma merkezine 1.790 TL taksitle sahip olabilirsiniz.

proje konut kampanya sinpaş gyo

İLGİLİ HABERLER

Mevcut öğe yok

Yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın
Giriş Üye Ol