Şehirleri Ağlarla Örüyorlar

None

Bazen bir yol kenarındaki kayaların üzerinize gelmesini engelleyecek setler, bazen de apartman boşluklarının ürkütücülüğünü boğan güvenlik ağı sistemleri günlük yaşantımızda yer alan önlemlerdendir. Shield Safety Nets ise şehrin her yerinde karşımıza çıkan; yeri geldiğinde güvenlik, yeri geldiğinde eğlence aracına dönüşen ağlar üretiyor. MarmaraLife Business ekibi güvenlik ağlarının önemini ve eğlence aracı olarak kullanım alanlarını Shield Nets’ten Mert Özbilen ile konuştu.

Firmanızı tanıyabilir miyiz?

Firmamız Çeşit Mensucat, 1962 yılında kurulan ilk entegre balık ağı üretim tesisidir. Shield Nets markası ise Çeşit Mensucat firmamızındır. Shield Nets markamız altında inşaat güvenlik ağları ve koruma ağları üretmekteyiz ve 100 çalışanımızla üretim kültürünü korumak adına birinci kuşak üçüncü nesil olarak çalışmalarımıza devam etmekteyiz. Ürün gamımızda aralıklı ve birçok açıklıkta ağımız mevcut.

Kamu ile çalışmalarınız nasıl?

Türkiye’de birçok belediyenin kamusal alanlarda uyguladığı projelerine ağ hizmeti sunuyoruz. Aynı zamanda belediyelerde bulunan galeri boşlukları için merdiven güvenlik ağları üretimi ve hizmeti sunuyoruz. Belediyeler dışında askeri projeler için Ar-Ge çalışmalarımız devam ediyor.

Belediyelerin özel talepleri oluyor mu?

Belediyelerimiz ağırlıklı olarak; şehirlerinde yaşanabilecek düşme tehlikeleri, intihar girişimlerine karşı galeri boşluklarında kullanılabilecek ağları talep ediyor. Bunun dışında asansör boşlukları, falez boşluklarında kullanılabilecek ağlar, açık alanlarda hamak tarzı ağlar, eğlence park ağları, çocuk oyun parklarında kullanılacak ağlar, hayvanat bahçelerinde kullanılacak ağlar, spor tesislerinin ağları gibi talepleri olmaktadır.

Kamu kurumları neden sizleri tercih etmeli?

Kamu kurumları emniyeti önemseyen kuruluşlardır bu nedenle öncelikli anlayışları can güvenliği olduğu için bizleri tercih ediyorlar. Biz, TSE raporuna sahip, yüksek mukavemetli, ithal hammadde ile yerli üretim yapan Türkiye’nin ağ entegre imalat tesisiyiz. Geçmişimiz ve tecrübemizden dolayı tercih ediliyoruz.

Ürünlerinizi tercih eden müşterilerinize satış sonrası hizmet sunuyor musunuz?

Tabii ki, ürünlerimizle ilgili her türlü talepte kullanıcımızın yanında oluyoruz. Ayrıca ürünlerimiz UV katkılıdır. Bu sayede dış alanlarda güneşten, ısıdan yıpranma sorunu yaşamıyor. Kullanım ömrü uzun oluyor.

 

*Bu yazı Marmara Life Dergisi Business Ekinin 15. sayısından alıntıdır.

 

shield safety nets entegre balık ağı Mert Özbilen

İLGİLİ HABERLER

Mevcut öğe yok

Yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın
Giriş Üye Ol