SAHA EXPO 2018, 13 Eylül’de Kapılarını Açıyor

None

Yerli milli savunmanın görkemli buluşması SAHA EXPO Savunma Havacılık, Uzay Sanayi Fuarı’nın tanıtım toplantısı gerçekleşti.

Türkiye’nin, kendi uçağını, gemisini, silah ve sistemlerini üretebilen, teknolojik altyapısı ile dünyayla yarışan küresel bir güç olması misyonuyla kurulan SAHA İstanbul Savunma Havacılık ve Uzay Kümelenmesi, Türkiye’nin en büyük ve en hızlı büyüyen kümelenmesi olarak bir ilki gerçekleştiriyor! SAHA İstanbul, bu yıl ilk kez düzenleyeceği SAHA EXPO 2018’de savunma, havacılık, denizcilik, uzay endüstrisine yönelik üretim yapabilecek potansiyele, ileri teknolojiye sahip sanayicilerimizi ve iş dünyasını ana tedarikçi firmalarla, uluslararası üreticilerle bir araya getiriyor.

SAHA İstanbul tarafından organize edilen SAHA EXPO, Savunma, Havacılık, Uzay Sanayii Fuarı, 13- 15 Eylül 2018  tarihleri arasında İstanbul Fuar Merkezi 11. Hall’de gerçekleştirilecek. SAHA EXPO 2018, hem katılımcıların hem ziyaretçilerin önemli kazanımlar el edeceği, her bir iş birliğinin ülkemiz adına önemli faydalar sağlayacağı bir fuar olacak.

Milli insansız hava araçlarının üreticisi Baykar ile Türkiye’nin gururu Aselsan’ın platin sponsor, Ziraat Katılım’ın ana sponsor olarak destek verdiği SAHA EXPO 2018’in diğer sponsorları ise İstanbul Ticaret Odası (İTO), BMC Power, Kale Grubu, Roketsan, TAİS, Havelsan, Akım Metal ve Altınay Robotik oldu. MSI Dergisi’nin resmi yayın ve basın sponsoru, Defence Turkey Dergisi’nin basın sponsoru, European Security & Defence Dergisi’nin uluslararası basın sponsoru olduğu SAHA EXPO 2018’i destekleyen kuruluşlar arasında İstanbul Sanayi Odası (İSO), Teknopark İstanbul, İstanbul Deniz Ticaret Odası, İstanbul Anadolu Yakası Organize Sanayi Bölgesi, Türkiye İhracatçılar Meclisi (TİM) ve İMES OSB yer alıyor.

SAHA EXPO 2018’in detayları, SAHA İstanbul Yönetim Kurulu Başkanı ve Baykar Genel Müdürü Haluk Bayraktar ve İstanbul Sanayi Odası (İSO) Başkanı Erdal Bahçıvan’ın konuşmacı olarak yer aldığı, SAHA İstanbul Yönetim Kurulu üyelerinin de katılımıyla WOW Hotel’de düzenlenen tanıtım toplantısında anlatıldı.

SAHA EXPO Fuar Savunma

İLGİLİ HABERLER

Mevcut öğe yok

Yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın
Giriş Üye Ol