Çöp Konteynerlerine Hijyen Getiriyorlar

None

MarmaraLife Business ekibi şehri silip süpüren araç ve ekipmanların dışına çıkarak, çöp konteynerlerinin temizliğini sağlayan, özel makineler üreten TİSAN İcra Kurulu Başkanı Ulvi Taşkın’la hijyenin görünmeyen boyutunu masaya yatırdı.

Bizlere kısaca TİSAN’dan bahseder misiniz?

TİSAN 35 yıldır yerli üretim yapan ve hidrostatik vakumlu yol süpürme araçları imal eden bir kuruluştur. İki üretim hattına sahip olan firmamız, ana üretim hattında vakumlu yol süpürme araçları, ikinci üretim hattında ise çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte araçları imal etmektedir.

Çöp konteyneri yıkama ve dezenfekte aracından bahsedebilir misiniz?

Çöp konteynerleri boşaltıldıktan sonra içinde ve çevresinde çöp suları ve atıkları kalıyor. Bunlar da belli bir süre sonra koku oluşmasına, bakteri üremesine sebep oluyor. Bu durumu ortadan kaldırmak için konteynerlerin yıkanabileceği mobil yıkama araçları geliştirdik. İçerisinden çöpleri alınmış boş konteynerleri alan aracımız, kapalı bir sistem içerisinde konteynerleri yıkayıp dezenfekte ediyor. Makinamız özel bir personele ihtiyaç duymadan kendi kendine çalışabilme özelliğine de sahip. Ayrıca yer altı çöp konteynerlerinin yıkanması için de ayrı bir araç ürettik.

Kamu ile yürüttüğünüz çalışmalar var mı?

Yaptığımız iş birlikleri genellikle kamu sektörünü kapsıyor. Her şehrin kendine ait bir dokusu ve yapısı var. Bu nedenle tarihi ve dar sokaklar için özel tasarlanmış araçlarımızı müşterilerimize sunuyoruz.

 

çöp konteyneri dezenfekte araçları tisan yol süpürme araçları

İLGİLİ HABERLER

Mevcut öğe yok

Yorumlar

Yorum yapmak için giriş yapın
Giriş Üye Ol